Programme

Maandae

Opstaan

Opstaan saam Pieter Bossers

Maandag – Donderdag 7h00 -8h00

Sielsvoedsel uit God se Hart

uit God se Hart met PS Sandra van Rhyn

Maandae – Donderdae 08h00-09h00

2 Minute oudiensie met Leeu van Juda

Lue van Juda 2 Minute oudiensie met Anna-Mart Nel

Maandae – Vrydae 09h00

Rev Christo Joubert

Rev Christo Joubert

Maandae-Vrydae 09h00-10h00

Hein en Rachalla

Hein en Rachalla van der Walt

Maandae 19h00-21h00

Dinsdae

Opstaan

Opstaan saam Pieter Bossers

Maandag – Donderdag 7h00 -8h00

2 Minute oudiensie met Leeu van Juda

Leeu van Juda 2 Minute oudiensie met Anna-Mart Nel

Maandae – Vrydae 09h00

Rev Christo Joubert

Rev Christo Joubert

Maandae-Vrydae 09h00-10h00

Sielsvoedsel uit God se Hart

Sielsvoedsel uit God se Hart met PS Sandra van Rhyn

Maandae – Donderdae 08h00-09h00

Shaun en Doreen van Schalkwyk

Shaun en Doreen van Schalkwyk Live Youtube and Facebook

Donderdae 20h00 – 21h00

Woensdae

On the ROAD again

On the Road again with Adrian de Beer

Donderdae 06h30 – 08h00

Praise and Worship

Praise and Worship saam Nandus Potgieter

Woensdae 17h00-18h00

Opstaan

Opstaan saam Pieter Bossers

Maandag – Donderdag 7h00 -8h00

Sielsvlug

Sielsvlug saam Karlien Husselman

Woensdae 20h00-21h00

Sielsvoedsel uit God se Hart

uit God se Hart met PS Sandra van Rhyn

Maandae – Donderdae 08h00-09h00

Jesus is my Rock and That is how I Roll

Jesus is my Rock and  Marthie Berry

Woensdae 21h00-22hoo

Rev Christo Joubert

Rev Christo Joubert

Maandae-Vrydae 09h00-10h00

Ons 2 deur dik en dun

Ons 2 deur dik en dun saam Callie en Celeste

Woensdae 21h00-22hoo

Just Be

Just Be saam Jennifer

Woensdae 11h00-18h3o

Donderdae

On the ROAD again

On the Road again with Adrian de Beer

Donderdae 06h30 – 08h00

Opstaan

Opstaan saam Pieter Bossers

Maandag – Donderdag 7h00 -8h00

2 Minute oudiensie met Leeu van Juda

Leeu van Juda 2 Minute oudiensie met Anna-Mart Nel

Maandae – Vrydae 09h00

Rev Christo Joubert

Rev Christo Joubert

Mandae tot Vrydae 09h00-10h00

Restoring the Temple

Restoring the Temple saam Johanna Alkema

Donderdae 20h00

VRYDAE

Arise-Shine Around the World

Travel Around the world With Pieter Bosser

Vrydae 07h00-08h00

2 Minute oudiensie met Leeu van Juda

Leeu van Juda 2 Minute oudiensie met Anna-Mart Nel

Maandae – Vrydae 09h00

Rev Christo Joubert

Rev Christo Joubert

Maandae – Vrydae 09h0010h00

Storietyd

FM Kiddies Storietyd saam PS Sandra van Rhyn

Vrydae 15h00 – 16h00

Lief en Leef

Lief en Leef House of Regeneration saam Anna J

Vrydae 19:00 – 21h00

Saterdae

Mengelmoes Kardoes

Mengelmoes Kardoes saam PS Victor en Annelie

Saterdae 17h00

Its Time

Its Time saam Hein en Rachella

Saterdae 19h00-21h00

God of Miracles

God of Miracles saam Jaco Coetzer

Saterdae 21h00 – 22h00

Sondae

KOINONIA CHRISTENSENTRUM

Koinonia Christensentrum saam PS Andries Nel

Sondae 09h00

Jesus kan alles doen

Jesus kan alless doen Saam PS Andries Nel and Wiets Engelbrecht

Sondae 18h00

My Navraag Is Oor:

13 + 4 =

Open chat
1
Hallo Kosbare Luisteraar
Hoe kan ons help?